Gminny projekt "Szkoła na narty".

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Urząd Marszałkowski wycofał się z projektu  "Jeżdżę z głową" w 2022 roku. Gmina Myślenice od 2017 roku co rocznie w nim uczestniczyła, otrzymując dofinansowanie do jego realizacji.

W związku z powyższym Pan Burmistrz Jarosław Szlachetka podjął decyzję aby kontynuować naukę jazdy na nartach dla uczniów we własnym/gminnym zakresie pod nazwą ”Szkoła na narty – myślenicki projekt nauki jazdy na nartach dla uczniów szkół podstawowych”. Wszystkie 18 szkół ma zapewniony udział w projekcie gminnym. Każda szkoła będzie rekrutować 10 uczniów/uczestników zajęć. Pierwsze zajęcia odbędą się 15 stycznia 2022 r.

Z założenia jest to projekt dla osób, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem, ponieważ zajęcia będą przeprowadzone przez szkółkę narciarską od podstaw nauki jazdy na nartach.

Uwaga nastąpiła zmiana:

• ilości wyjazdów: 7 dwugodzinnych zajęć na myślenickim stoku = 14 godzin profesjonalnego szkolenia
  • opłaty za udział w projekcie: 300 zł (wpłata na konto dochodów gminy) od osoby.

Uczestnik ma zapewniony: transport ze szkoły i z powrotem, karnety na stok, opłatę za wypożyczenie sprzętu narciarskiego, instruktora i opiekuna ze szkoły.

ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W FERIE ZIMOWE wg. z góry ustalonego grafiku.

Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.