Młodzieżowe zmagania z mapą i kompasem klasy 6a

W dniu 02 czerwca 2022r. uczniowe klasy 6a z pewną dozą nieśmiałości pojechali na Młodzieżowe Mistrzostwa Małopolski w Marszach na Orientację, które odbyły się dzięki organizatorom czyli Stowarzyszeniu Rozwoju Orienteeringu oraz Zespołowi Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Uczniowie zmierzyli się z rówieśnikami na terenie przepięknych Lasów Tynieckich. Podczas Marszu zadaniem uczestników było odnalezienie w lesie punktów kontrolnych na podstawie otrzymanej od organizatora mapy w określonym limicie czasu.

W swojej kategorii wiekowej TD zdobyliśmy wszystkie miejsca na podium.

I miejsce - grupa BMW

Daniel Bohdanov

Mykhailo Kobizkyj

Oleksii Kobizkyj

II miejsce - Liżasokar

Magdalena Kutek

Zuzanna Mistarz

III miejsce - Wędrowcy

Holly Eichler

Leon Litwora

Kamila  Bychkova

Gratulujemy!

Wszystkim naszym drużynom udało się ukończyć marsz i wrócić do bazy. Pogoda dopisała,  uczniowie wrócili w dobrych humorach, więc marsz można uznać za bardzo udany. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.