Matematyczne Talenty w naszej szkole

W dniu 19.09 br. w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs Matematyczne Talenty organizowany przez Myślenicką Akademię Talentów. Uroczystość składała się z dwóch części. W pierwszej uczestnicy gali mogli wysłuchać wykładu prof. Krzysztofa Ciesielskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Druga część spotkania to uhonorowanie nagrodzonych uczestników turnieju. Wśród nagrodzonych nie mogło oczywiście zabraknąć uczniów naszej szkoły.

Tytuł laureata konkursu zdobyli: Paweł Trzepacz, Julia Funek, Karol Pawlikowski, Karolina Funek, Justyna Bergel, Tomasz Pająk i Milena Kotarba. Wśród wyróżnionych w konkursie znaleźli się: Nikola Obajtek, Wiktor Brózda, Maks Domański, Tymon Gawlik, Małgorzata Grzybowska oraz Stanisław Szymula. Nasi zdolni matematycy nagrody w postaci książek, dyplomów i statuetek odebrali z rąk prof. Krzysztofa Ciesielskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki. Dodatkową nagrodą w konkursie był bezpłatny udział w warsztatach matematycznych lub programistycznych.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy dalszych sukcesów.