Koncert orkiestry Polish Art Philharmonic

9 listopada uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych  i siódmych naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w koncercie w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu wykonaniu orkiestry Polish Art Philharmonic. Koncert był niezwykły, ponieważ łączył w sobie obraz, słowo i muzykę. Myślenicka orkiestra wykonała  „Nad pięknym, modrym Dunajem" J. Straussa oraz symfonię XXXV zwaną Haffnerowską W.A. Mozarta.

Tekst opowiadania czytanego podczas koncertu napisała małopolska artystka Katarzyna Sałapa. Scenografię koncertu - piękne kolorowe, podwodne stworzenia przygotowały dzieci, w tym uczniowie klasy siódmej naszej szkoły, pod kierunkiem artystki Barbary Zgody. W czasie czytania tekstu wyświetlany był film - owoc warsztatów animacji poklatkowej prowadzonych przez Ilonę Majewską. Wszystkie te element: czytany tekst opowiadania, kolorowa scenografia, film i piękna artystyczna muzyka sprawiły, że była to prawdziwa uczta dla oczu i uszu.