DYŻUR WAKACYJNY oddziału przedszkolnego: 1 LIPCA- 12 LIPCA 2024r

DYŻUR WAKACYJNY: 1 LIPCA- 12 LIPCA 2024r.

Informacja dla rodziców/opiekunów dzieci uczęszczających do przedszkoli, którzy z uwagi na obowiązki zawodowe są zainteresowani posłaniem dzieci do publicznych przedszkoli podczas przerwy wakacyjnej w roku szkolnym 2023/2024.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny jest złożenie w sekretariacie przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wniosku.
W naszej szkole możliwe jest zapewnienie opieki dla 25 uczniów oddziału przedszkolnego, decyduje kolejność zgłoszeń. Na dyżur wakacyjny w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci rodziców pracujących, co wymaga przedłożenia stosownego zaświadczenia.

Wypełniony wniosek należy złożyć w terminie od dnia 27 maja 2024r. do dnia 10 czerwca 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji dyżuru wakacyjnego udziela się w sekretariacie.

W załączniku wykaz Przedszkoli Samorządowych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych funkcjonujących podczas przerwy wakacyjnej w roku szkolnym 2023/2024.