Radosnego świętowania w 100- lecie odzyskania Niepodległości

Na kilka tygodni przed bardzo ważnym świętem dla każdego Polaka w naszej szkole rozpoczęliśmy ciekawe działania. Jednym z nich jest realizowanie innowacji polegającej na wysyłaniu kartek pocztowych z pozdrowieniami do 100 szkół z całej Polski. Nasi uczniowie piszą pozdrowienia i wysyłają pocztówki z pięknych Myślenic, zachęcając do ich odwiedzania.

Drugim działaniem wpisującym się w kalendarz obchodów Święta Niepodległości była wizyta Burmistrza Miasta i Gminy, Macieja Ostrowskiego, który wręczył każdemu uczniowi naszej szkoły grę- Memory Myślenice. Przy okazji życzył także wszystkim uczniom i ich rodzicom, by dzień 11 listopada, był dniem radosnego świętowania, bo jest to niezwykły dzień, który z pewnością zapisze się na kartach historii.