Konkursy patriotyczne "Bemole & Bell Canto"

W minionym miesiącu połączone zespoły  "Bemole & Bell Canto" przygotowane przez panie: Beatą Jaworską i Justynę Iskrę, reprezentowały naszą szkołę na konkursach pieśni patriotycznych.

Pierwszy z konkursów (o zasięgu wojewódzkim), Przegląd Pieśni Patriotycznej, odbył się w Lubniu w dniu 19 listopada. Zjechały na niego zespoły i soliści z całej Małopolski. Nasz zespól wykonaniem pieśni "Płynie Wisła, płynie" wyśpiewał i wygrał na tym konkursie II miejsce w kategorii zespołów klas starszych.

Z kolei w piątek 23 listopada miał miejsce XV Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Głogoczowie. "Bemole & Bell Canto" wywalczyły na nim I  miejsce w kategorii zespołów.

Solistka z naszej szkoły, Patrycja Irzyk, uczennica klasy IIIa gimnazjum pięknie zaprezentowała się w piosence "Miasto" i zajęła I miejsce w kategorii solistów.