Dyskoteka andrzejkowa

29.11 w naszej szkole odbyła się zorganizowana przez Samorząd Uczniowski andrzejkowa dyskoteka. Uczniowie mięli okazję do tanecznej zabawy w rytm najnowszych przebojów i pochwalenia się umiejętnościami tanecznymi. Nie zabrakło także wspólnych muzycznych zabaw, bawiący się wspólnie odtańczyli „belgijkę” i nieśmiertelne „kaczuszki” a po sali nie jeden raz przejechał rozbawiony „pociąg”. Atmosferze zabawy dali się także ponieść nauczyciele, którzy również pokazali swoje taneczne umiejętności.

Oprócz szaleństwa na parkiecie, tradycyjnie na andrzejkowej zabawie nie mogło zabraknąć wróżb. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się co ich czeka w najbliższej i dalszej przyszłości, kim zostaną, kiedy dorosną. Wielkim zainteresowaniem cieszył się punkt, w którym poznać można było imię przyszłego wybranka/wybranki serca. Co więcej poza wróżbami uczestnicy mogli wziąć udział w prawdziwym pokazie magii i iluzji.

Wszystkie te elementy sprawiły, że nasza andrzejkowa zabawa stała się nocą pełną zabawy i magii. Już nie możemy się doczekać przyszłego roku!