"BĄDŹMY POSZUKIWACZAMI AUTORYTETU" ogólnopolska kampania profilaktyczno – edukacyjna.

“Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU” to kampania profilaktyczno-edukacyjna kierowana do uczniów klas IV – VIII, ich rodziców i nauczycieli. Jej realizacja zakłada przeprowadzenie działań w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych, szczególnie antyspołecznych i przestępczych, we wszystkich szkołach podstawowych w Polsce. Działania w 2018 roku, traktujemy jako pierwszy krok do wzmacniania Autorytetu, a będą rozwijane w przyszłości.

Więcej informaju na stronie: rodzice.autorytet.org

Zapraszamy do obejrzenia kolejno 3 krótkich (3-5 min.) filmów pt. Obojętny, Tyran oraz Mistrz. Ilustrują one 3 rodzaje relacji pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Po obejrzeniu każdego filmu proszę się zastanowić, jakie emocje najczęściej przeżywa dziecko, kiedy rodzic przyjmuje postawę prezentowaną w danym filmie.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety: ankieta.autorytet.org