Szlachetna Paczka 2016

"Szlachetna Paczka" to projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolonatariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. Już kolejny raz nasza szkoła bierze udział w tej ogólnopolskiej akcji. Oznacza to, że wybraliśmy rodzinę wskazaną w projekcie i ofiarujemy jej potrzebne dary.

Wolontariat, Samorząd Szkolny oraz Grono Pedagogiczne naszego Gimnazjum organizuje wspólnie zbiórkę żywności, przyborów szkolnych oraz pieniędzy na szafę w ramach akcji „Szlachetna Paczka” dla rodziny Pani Anety (42 l.) i pan Romana (46 l.), którzy wychowują czwórkę dzieci: Kacpra (4 l.), Adriannę (6 l.), Kamilę ( 9 l.) i Dawida (10 l.)

Potrzeby rodziny

I Żywność trwała:

II Środki czystości i artykuły higieniczne

III ODZIEŻ I OBUWIE

Odzież

LpPłećRodzaj (letnie/zimowe/ przejściowe)Kategoria (bluzka, spodnie, kurtka itp.)RozmiarSylwetka
1 K przejściowe dres 152/158 srednia
2 M przejściowe spodnie, bluza 140/146 szczupła
3 K przejściowe spodnie dresowe 122/128 szczupła
4 M przejściowe dres 110/116 szczupła
5 K przejściowe kurtka XL/L szczupła

Obuwie
LpPłećRodzaj (letnie / zimowe / przejściowe)Kategoria (klapki, tenisówki, kozaki itp.)Rozmiar
1 M przejściowe adidasy 42
2 M przejściowe adidasy 35
3 M przejściowe adidasy 29
4 K przejściowe adidasy 31
5 K przejściowe adidasy 36

IV Materiały szkolne:

V Wyposażenie mieszkania:

VI Brakujące sprzęty gospodarstwa domowoego:

Prosimy o włączenie się w akcję i zbiórkę nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, rodziców i wszystkich chętnych.